SANAL TUR ÇÖZÜMLERİ


Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / 360° Sanal Tur Çözümleri

360° Sanal Tur Çözümleri

Otelinizin, restoranınızın, eğitim merkezinizin, fabrikanızın, firmanızın tanıtımını yapmak, vizyon ve amaçlarınızı daha iyi yansıtabilmek, rakiplerinize fark atmak istiyorsanız sanal tur çözümlerimiz ile ilk adımı atabilirsiniz.

Panoramik fotoğrafların birleştirilerek 3 boyutlu görünüm kazandığı, teknolojinin son nimetlerinden biri olan 360° sanal tur çözümlerimiz, ziyaretçilerinize mekanın içindeymiş hissi uyandırmaktadır. Bir yeri sadece internete girerek en ince ayrıntısına kadar tanıma olanağı tanıyan bu sistem ile birlikte istediğiniz mekanı müşterilerinize digital ve üç boyutlu olarak sunabilirsiniz.

Web Tasarım en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Dünyanın herhangi bir yerindeki internet kullanıcısına ulaşma imkanı tanıyan 360° sanal tur çözümlerimiz, düşük maliyetli, akılda kalma oranı fazla olan, tüm akıllı cihazlara uygun etkili bir tanıtım aracıdır. Siz de Smyrna Design ayrıcalığı ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Çağın gerisinde kalmamak ve başarıyı yakalamak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmak için hazır beklemektedirler.

* Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile web sitesi ve mobil uygulamalar ile interaktif projelerimizin tümü 1Gbit portlar ile internete sunulmaktadır. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 20Gbit / saniye'dir.