E-TİCARET (B2B) ÇÖZÜMLERİ


Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / E-Ticaret (B2B) Çözümleri

E-Ticaret (B2B) Çözümleri

E-ticarete yeni başlıyor olabilirsiniz. Ya da mevcut web sitenizde bazı problemler de olabilir. Bunları en iyi şekilde çözüme kavuşturmak bizim görevimiz. Dünyanın önde gelen e-ticaret altyapıları üzerinde çalışan profesyonel tasarımlarımız ve geniş modüler seçeneklerimiz ile en iyiyi en uygun fiyatlar ile size sunuyoruz.

Ücretsiz eğitimlerimiz ve teknik destek hizmetimiz ile ihtiyaç duyduğunuz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kolay yönetilebilen arayüzü, sürekli eğitim ve destek sistemleri ile güçlendirdiğimiz e-ticaret çözümlerimiz ile internetin gücünü işinize katabilirsiniz.

Web Tasarım en gelişmiş yazılım teknolojilerini kullanarak müşterilerine değer katan sistem entegretörü ve çözüm sağlayıcısıdır.

Gelişmiş ürün kategorizasyon sistemi, hazır ödeme alt yapısı entegrasyonları, ileri düzey raporlama, kargo yönetimi ve işinize yarayacak ve işinizi geliştirecek çok daha fazla özellik e-ticaret çözümlerimiz ile size sunulmaktadır.

Sizi, özgün bir tasarım ve başarılı bir e-ticaret uygulamasıyla işinizi internete taşımaya ve kazancınızı artırmaya davet ediyoruz. Referanslarımızı sunmak ve e-ticaret projenizin detaylarını konuşmak üzere sizleri en yakın zamanda ofisimizde misafir etmek isteriz. Başarıya giden yolda Smyrna Design güvenilir takım arkadaşınız ve çözüm ortağınız olacaktır.

Eğer kalıplara sığdırmak istemediğiniz özel bir e-ticaret projeniz varsa +90 850 203 14 53 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak iletişim kurabilirsiniz.

* Günümüz internet bağlantılarının gereklilikleri ile web sitesi ve mobil uygulamalar ile interaktif projelerimizin tümü 1Gbit portlar ile internete sunulmaktadır. Sunucularımızın internet port kapasitesi anlık 20Gbit / saniye'dir.