SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ


Ana Sayfa / Hizmetlerimiz / Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal Medya Yönetimi

Efektif dijital iletişim sunan Smyrna Design, Sosyal medya profil ve sayfalarına erişmiş kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi vaat ediyor. Smyrna Design, akla hitap eden metinler ve gözü mest eden görseller ile gönüllerde kalmanızı sağlar!

Smyrna Design ile ilgi çeken paylaşımlar, kesintisiz moderasyon ve profesyonel reklam optimizesi sayesinde markalar, yeni kitlelerle tanışır, sürekli iletişim yapabilecekleri gerçek bir kitle oluştururlar.

Markanız için sosyal medya konumlandırma, iletişim, pazarlama ve takip sürecini yönetiyor, yatırımlarınızın geri dönüşünü size net bir şekilde sunuyoruz.

Kreatif post tasarımları sayesinde rakiplerinizin önüne geçer, görsel kalitenizin artmasını sağlarsınız. Smyrna Design ile markanıza profesyonel sosyal medya yönetimi yapın, keşfedilmeye başlayın!

Marka Bilinirliğini Artırma

Markanızın daha fazla insana ulaşmasını sağlıyor, kreatif tasarım ve metinlerle markanızın akılda kalmasını sağlıyoruz. Konumlandırma sonrası, topluluk oluşturarak süreki iletişim yapabileceğiz duru bir kitleyi markanızla etkileşime geçiriyoruz.


Performans Odaklı Yönetim

Hizmet ya da ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak kampanya, yarışma ve promosyonel uygulamalar ile direkt sonuç odaklı sosyal medya pazarlaması gerçekleştiriyor, geri dönüşü yüksek reklamlar tasarlıyoruz.


Dijital Strateji

Smyrna Design, sosyal ağlarda sürekli içerikle karşı karşıya gelen ve markalar için potansiyel müşteri niteliği taşıyan kullanıcıları müşteriye dönüştürmeyi amaçlar. İnsana temas eden dijital stratejiler geliştirerek markanın hedef kitlesiyle samimileşmesini sağlar.

Yönetim Maliyetleri

Profesyonel sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de maliyet, kullanılan platforma göre değişkenlik göstermektedir. Örnegin Facebook üzerinde sayfa yönetimi talep eden bir müşterimiz için aylık 1200 TL + K.D.V maliyet çıkarılmaktadır. Kampanyanın başarılı olabilmesi ve marka bilinirliğinin kalıcı olarak sağlanması için tüm sosyal medya yönetimi çözümlerimiz de minimum 3 aylık hizmet verilebilmektedir. Yani Facebook sayfanızın size toplam maliyeti 3 ay x 1200 TL = 3600 TL + K.D.V 'dir.

Bu ücrete sponsor reklam ve bağlantı ücretleri dahil değildir. Sayfanıza beğeni ve takipçi kazandırmak için haftalık minimum 1000 TL + K.D.V maliyet ayırmanız gerekmektedir. Süresi sonunda ödemesi yapılmayan hesapların yönetimi kullanıcıya devredilir. Sosyal medya yönetimi hizmetine e olarak sponsor reklam hizmetinden faydalanmak isteyen kullanıcılardan reklam bütçesinin %10'u oranında reklam komisyon ücreti tahsil edilmektedir.


Yönetim Maliyetleri

Facebook yönetimi: 1200 TL + K.D.V
Instagram yönetimi: 1200 TL + K.D.V
Twitter yönetimi: 1200 TL + K.D.V
Linkedin yönetimi: 1000 TL + K.D.V.

Profesyonel sosyal medya paketlerine ait olan paket içerikleri ögrenmek için info@smyrnadesign.net adresine e-posta gönderebilir yada 0 (850) 532 63 32 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

* Toplu yönetim hizmeti satın alarak daha çok platform üzerinde daha fazla beğeni ve takipçi kazanabilirsiniz. Aynı zaman da toplu yönetim hizmeti satın aldığınız da fiyat avantajından da faydalanmış olursunuz. Bu sayfa üzerinde yer alan yönetim maliyetleri değişkenlik gösterebilir. Yönetim içerikleri hakkında detaylı bilgi almak için 0 (850) 532 63 32 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz.